طراحی سایت B2C

تجارت الکترونیک فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت و B2C تجارت بین فروشنده با مصرف کننده یا Business to Consumer است. تجارت B2C با گسترش اینترنت بسیار افزایش پیدا کرده به گونه ای که افراد با صرف اندک زمانی محصول مورد نیاز خود را خریداری می کنند و به صورت آنلاین مبلغ آن را می پردازند.

تجارت از نوع B2C مزایای بسیاری هم برای فروشنده محصول و هم برای خریدار دارد. از مزایای سایت B2C برای فروشندگان این است که مشتریانشان فقط به مغازه و فروشگاه محدود نمی شوند و شامل بخشی از کاربران اینترنتی نیز می گردد که این امر باعث فروش بیشتر محصولات و شناخته شدن در عرصه اینترنت می شود. از سوی دیگر خریدار یک کالا ترجیح میدهد اطلاعات مربوط به چند محصول را در اختیار داشته باشد و با مقایسه ی آنها بهترین را برگزیند که این امر در محیط یک فروشگاه به خوبی و آسانی یک سایت امکان پذیر نیست.

با طراحی سایت B2C،‌ خریدار یک محصول می تواند اطلاعاتی از کالای مورد نیاز خود را دریافت کند و براساس ویژگی های ظاهری همچون نوع، رنگ، وزن و اندازه به مقایسه کالاها بپردازد و همچنین قیمت ها را نیز مورد بررسی قرار دهد و در آخر با انتخاب محصول و فروشنده مورد نظر خود به آسانی خرید خود را انجام دهد. همه ی این مراحل با صرف زمانی کوتاه صورت میگیرد، بدون این که وقت خود را در خیابانها و فروشگاه ها هدر دهد و در آخر هم به محصول مطلوب نرسد!

آیا میخواهید با طراحی یک سایت B2C بستری برای فروش محصولات در اینترنت فراهم کنید؟

داشتن فروشگاه الکترونیک مثل داشتن یک مغازه در دنیای واقعی است و داشتن یک سایت B2C مانند داشتن یک بازارچه در دنیای واقعی است که شما می توانید مغازه های خود را در آن اجاره دهید، ما میتوانیم با طراحی سایت B2C شما را به اهدافتان برسانیم و سایت شما را در نتایج جست و جوی گوگل بالا بیاوریم.